Clește reglabile Tolsen 10256
- Producator:
- Cod produs:50539
- Available:În stoc300
| Deschiderea maximală a cheii | 40 mm |
| Greutatea | 820 g |
| Lungimea | 320 mm |
| Tipul cheie | unilateral |
| Formа cheiei | drept |
| Materialul mînerului | oțel |
| Tip | țeavă |
| Profilul cheie | clește |
| Producător | Tolsen |
| Materialul | oțel |
Fără întrebări până acum.


