Ciocan rotopercutor Stark RH-850 Profi (140850010)
- Producator:
- Cod produs:171086
- Available:În stoc300
| Turatia in gol | 1300 min‾¹ |
| Frecventa batailor in gol | 5500 min‾¹ |
| Diametrul găurii în oțel | 13 mm |
| Diametrul găurii în lemn | 30 mm |
| Greutate | 3.1 kg |
| Limitator adancime ajustabil | da |
| Valiză de protecţie | da |
| Sistem de prindere | SDS-plus |
| Mâner suplimentar | da |
| Moduri de lucru | 3 |
| Puterea absorbită | 850 W |
| Diametrul găurii în beton | 26 mm |
| Energia de impact | 2.7 J |
| Garanție | 12 luni |
| Numărul de viteze | 1 |
| Producător | Stark |
| Cod EAN | 4401408500103 |
| Alimentare | priza |
| Revers | da |
Fără întrebări până acum.


