Ciocan capsat KWB HT 053
- Producator:
- Cod produs:168585
- Available:În stoc300
| Tipul | capsator |
| Greutatea | 0.59 kg |
| Dimensiuni | 376x105x38 mm |
| Dimensiunea/lățime minimală a capselor | 4 mm |
| Dimensiunea/lățime maximala a capselor | 8 mm |
| Tipul capselor/cuilor | 53 |
| Numărul de capse/cui | 200 |
| Producător | KWB |
| Cod EAN | 4009310530531 |
Fără întrebări până acum.


