Chiuvetă de bucătărie Freddo SN9027
- Producator:
- Cod produs:88791
- Available:În stoc300
| Versiune montare | ireversibilă |
| Forma | dreptunghiulară |
| Număr cuve | 1 |
| Dimensiuni | 780x490 mm |
| Dimensiuni cuvă | 350x420 mm |
| Tip montare | încastrabilă |
| Adâncime cuvă | 180 mm |
| Finisaj suprafaţă | mat |
| Material | inox |
| Culoare | inox |
| Producător | Freddo |
Fără întrebări până acum.


