Chiuvetă de bucătărie Freddo SN9007
- Producator:
- Cod produs:86769
- Available:În stoc300
| Versiune montare | ireversibilă |
| Forma | dreptunghiulară |
| Număr cuve | 2 |
| Dimensiuni | 780x435 mm |
| Tip montare | încastrabilă |
| Adâncime cuvă | 180 mm |
| Finisaj suprafaţă | anticalcar |
| Scurgere preaplin | da |
| Grosime | 0.6 mm |
| Diametrul găurii de scurgere | 90 mm |
| Material | inox |
| Culoare | crom |
| Producător | Freddo |
Fără întrebări până acum.

