Chiuvetă de bucătărie Franke Maris MRX 220 40-40
- Producator:
- Cod produs:141909
- Available:În stoc300
| Versiune montare | ireversibilă |
| Forma | dreptunghiulară |
| Număr cuve | 2 |
| Dimensiuni | 861х436 mm |
| Dimensiuni cuvă | 400х400 mm |
| Dimensiuni cuvă auxiliară | 400х400 mm |
| Aripă | nu |
| Tip montare | încastrabilă |
| Mixer inclus | nu |
| Adâncime cuvă | 180 mm |
| Dispenser inclus | nu |
| Adâncime cuvă auxiliară | 180 mm |
| Coș inclus | nu |
| Finisaj suprafaţă | lustruită |
| Scurgere preaplin | da |
| Grosime | 1.2 mm |
| Diametrul găurii de scurgere | 90 mm |
| Material | inox |
| Culoare | inox |
| Producător | Franke |
Fără întrebări până acum.


