Chiuvetă de bucătărie Franke Maris MRG 611-L Sahara
- Producator:
- Cod produs:141175
- Available:În stoc300
| Versiune montare | reversibilă |
| Forma | dreptunghiulară |
| Număr cuve | 1 |
| Dimensiuni | 970x500 mm |
| Dimensiuni cuvă | 450x425 mm |
| Aripă | da |
| Tip montare | încastrabilă |
| Adâncime cuvă | 200 mm |
| Finisaj suprafaţă | lustruită |
| Sifon inclus | da |
| Diametrul găurii de scurgere | 88 mm |
| Material | piatră artificială |
| Culoare | bej , nisip |
| Producător | Franke |
Fără întrebări până acum.




