Chiuvetă de bucătărie Franke Box Center BWX 220-54-27 TL (R)
- Producator:
- Cod produs:141525
- Available:În stoc300
| Versiune montare | ireversibilă |
| Forma | dreptunghiulară |
| Număr cuve | 1.5 |
| Dimensiuni | 860x510 mm |
| Dimensiuni cuvă | 540x410 mm |
| Dimensiuni cuvă auxiliară | 270x480 mm |
| Tip montare | încastrabilă |
| Adâncime cuvă | 200 mm |
| Adâncime cuvă auxiliară | 200 mm |
| Finisaj suprafaţă | lustruită |
| Grosime | 1.2 mm |
| Diametrul găurii de scurgere | 88 mm |
| Material | inox |
| Culoare | inox |
| Producător | Franke |
Fără întrebări până acum.





