Centrala termica Fondital Minorca CTFS 24kw TF
- Producator:
- Cod produs:104387
- Available:În stoc300
| Dimensiuni | 700x400x250 mm |
| Greutate | 25.5 kg |
| Tiraj | închis |
| Debit apă caldă Δt=25°C | 14 l/min |
| Zona încălzită | 240 m² |
| Culoare | alb |
| Putere nominală | 24 kW |
| Temp. a.c.m. la ieşire reglabilă | 35-57 °C |
| Număr de circuite | 2 |
| Garanție | 24 luni |
| Debit apă caldă Δt=30°C | 11.7 l/min |
| Randament | 93.2 % |
| Producător | Fondital |
| Vas de expansiune | 6 litri |
Fără întrebări până acum.

