Centrala termica Fondital GIAVA KRB V 32kw+KIT
- Producator:
- Cod produs:104321
- Available:În stoc300
| Boiler încorporat | da |
| Capacitate boiler | 130 l |
| Dimensiuni | 1857x600x645 mm |
| Clasa de protecție | IPX5D |
| Greutate | 168 kg |
| Tiraj | închis |
| Debit apă caldă Δt=25°C | 28.1 l/min |
| Zona încălzită | 235 m² |
| Culoare | alb |
| Putere nominală | 32 kW |
| Temp. a.c.m. la ieşire reglabilă | 35 - 65 °C |
| Număr de circuite | 2 |
| Garanție | 24 luni |
| Debit apă caldă Δt=30°C | 23.4 l/min |
| Centrala în condensare | da |
| Randament | 106.2 % |
| Producător | Fondital |
| Vas de expansiune | 10 litri |
| Tub de evacuare inclus | da |
Fără întrebări până acum.

