Centrala termica Fondital Formentera CTFS 32 Kw TF
- Producator:
- Cod produs:104388
- Available:În stoc300
| Consum electric | 134 W |
| Dimensiuni | 750x420x315 mm |
| Clasa de protecție | IPX5D |
| Greutate | 37.9 kg |
| Tiraj | închis |
| Zona încălzită | 320 m² |
| Culoare | alb |
| Putere nominală | 32 kW |
| Temp. a.c.m. la ieşire reglabilă | 35 - 62 °C |
| Număr de circuite | 2 |
| Garanție | 24 luni |
| Debit apă caldă Δt=30°C | 15.1 l/min |
| Randament | 93.4 % |
| Producător | Fondital |
| Vas de expansiune | 7 litri |
Fără întrebări până acum.

