Centrala termica Fondital Formentera CTFS 28 Kw TF
- Producator:
- Cod produs:104389
- Available:În stoc300
| Consum electric | 134 W |
| Dimensiuni | 750x420x315 mm |
| Clasa de protecție | IPX5D |
| Greutate | 36.9 kg |
| Tiraj | închis |
| Debit apă caldă Δt=25°C | 17 l/min |
| Zona încălzită | 280 m² |
| Culoare | alb |
| Putere nominală | 28 kW |
| Temp. a.c.m. la ieşire reglabilă | 35 - 62 °C |
| Număr de circuite | 2 |
| Garanție | 24 luni |
| Debit apă caldă Δt=30°C | 14.2 l/min |
| Randament | 93.7 % |
| Producător | Fondital |
| Vas de expansiune | 10 litri |
Fără întrebări până acum.

