Centrala termica Fondital Antea condens KRB 24kw
- Producator:
- Cod produs:104332
- Available:În stoc300
| Consum electric | 131 W |
| Dimensiuni | 700x400x250 mm |
| Clasa de protecție | IPX4D |
| Greutate | 29 kg |
| Tiraj | închis |
| Zona încălzită | 240 m² |
| Culoare | alb |
| Putere nominală | 24 kW |
| Număr de circuite | 1 |
| Garanție | 24 luni |
| Centrala în condensare | da |
| Randament | 105.1 % |
| Producător | Fondital |
| Vas de expansiune | 9 litri |
Fără întrebări până acum.


