Centrala termica E.C.A. Gelios Plus 33kW
- Producator:
- Cod produs:74090
- Available:În stoc300
| Dimensiuni | 720x400x330 mm |
| Greutate | 34 kg |
| Tiraj | închis |
| Zona încălzită | 330 m² |
| Număr schimbătoare de căldură | 2 |
| Culoare | alb |
| Putere nominală | 33 kW |
| Temp. a.c.m. la ieşire reglabilă | 35-64 °C |
| Număr de circuite | 2 |
| Garanție | 24 luni |
| Randament | 90.7 % |
| Producător | E.C.A. |
| Vas de expansiune | 8 litri |
Fără întrebări până acum.


