Ceainic Fissman Adele 5908
- Producator:
- Cod produs:201110
- Available:În stoc300
| Diametru | 21.5 cm |
| Dimensiuni | 28х21.5х24.5 cm |
| Materialul carcasei | inox |
| Volum | 3.5 l |
| Baza | încapsulat |
| Inălțime | 28 cm |
| Aspect | mat |
| Mâner detașabil | nu |
| Materialul mânerulu | inox |
| Culoare | inox |
| Fluier | da |
| Masă | 1.26 kg |
| Baza cu inducţie | da |
| Producător | Fissman |
| Cod EAN | 4895204159083 |
Fără întrebări până acum.

