Căşti Trust GXT 322D Carus (22125)
- Producator:
- Cod produs:89807
- Available:În stoc300
| Frecvența minimă reproductibilă | 20 Hz |
| Lungime cablu | 1 |
| Frecvența maximă reproductibilă | 20000 Hz |
| Tehnologie | cu fir |
| Conector | mini-jack (3.5) mm |
| Microfon | da |
| Pentru jocuri | da |
| Tip | supra-aurale , full-size |
| Culoare | khaki/cafeniu |
| Garanție | 12 luni |
| Platforma | Android , ПК , Mac OS , Play Station , Nintendo Switch , XBOX |
| Producător | Trust |
| Diametru difuzor | 50 mm |
| Cod EAN | 8713439221251 |
| Răspuns în frecvenţă | 20-20000 Hz |
Fără întrebări până acum.


