Căşti Sennheiser RS 120-W
- Producator:
- Cod produs:197037
- Available:În stoc300
| Frecvența minimă reproductibilă | 22 Hz |
| Frecvența maximă reproductibilă | 19500 Hz |
| Tehnologie | fără fir |
| Controlul volumului | da |
| Greutate | 215 g |
| Durată de redare | 20 h:m |
| Tip | supra-aurale |
| Dimensiune | 195x190x82 mm |
| Culoare | negru |
| Sistem acustic | jumătate deschis |
| Producător | Sennheiser |
| Cod EAN | 4260752330367 |
| Răspuns în frecvenţă | 22 - 19500 Hz |
Fără întrebări până acum.


