Căşti Sennheiser CX200TW1 Black
- Producator:
- Cod produs:210117
- Available:În stoc300
| Frecvența minimă reproductibilă | 20 Hz |
| Frecvența maximă reproductibilă | 20000 Hz |
| Tehnologie | cu fir |
| Microfon | da |
| Husă\Case | da |
| Durată de redare | 9 h:m |
| Interfața de încărcare | USB Type C |
| Tip | intraauriculare |
| Durată de redare cu husă | 27 h |
| Culoare | negru |
| Sistem acustic | închis |
| Producător | Sennheiser |
| Cod EAN | 4044155256604 |
| Răspuns în frecvenţă | 20 - 20000 Hz |
Fără întrebări până acum.



