Căşti Esperanza EGH420R Red
- Producator:
- Cod produs:200760
- Available:În stoc300
| Frecvența minimă reproductibilă | 30 Hz |
| Frecvența maximă reproductibilă | 20000 Hz |
| Tehnologie | cu fir |
| Conector | mini-jack (3.5) mm |
| Microfon | da |
| Controlul volumului | da |
| Pentru jocuri | da |
| Tip | full-size |
| Culoare | negru/roșu |
| Sistem acustic | închis |
| Platforma | Windows |
| Producător | Esperanza |
| Diametru difuzor | 40 mm |
| Răspuns în frecvenţă | 30 - 20000 Hz |
Fără întrebări până acum.


