Carucior Chipolino 3in1 Elite (KKET02105DH) Dhalia
- Producator:
- Cod produs:134349
- Available:În stoc300
| Greutatea maximă a copilului | 22 kg |
| Amortizarea roții din față | da |
| Roți | poliuretan |
| Material tapițerie | textil |
| Amortizarea roții din spate | da |
| Pelerina pe picioare | da |
| Țara de producere | Bulgaria |
| Geantă pentru mamă | da |
| Dimensiune pliată | 72x58x40 cm |
| Greutate | 10.65 kg |
| Pliere cu o singură mână | da |
| Numar roti | 4 |
| Tip | universal 3 în 1 |
| Leagăn în set | da |
| Scaun auto | da |
| Maner cu inaltime reglabila | da |
| Numar blocuri | 1 |
| Greutate landou | 3.3 kg |
| Greutatea șasiului | 6.85 kg |
| Sistem de pliere | carte |
| Greutate bloc de plimbare | 3.8 kg |
| Pozitia orizontala a spatarului | da |
| Greutate scaun auto | 2.7 kg |
| Culoare | negru , roz |
| Reglarea spătarului | da |
| Material șasiu | aluminiu |
| Centura de siguranta | da |
| Producător | Chipolino |
| Vîrsta | de la 0 la 48 luni |
| Pozitia cu fata/spatele la mama | da |
| Cod EAN | 3800931040567 |
| Roţi pivotante | da |
Fără întrebări până acum.


