Carucior Cam Compass 2.0 194
- Producator:
- Cod produs:34636
- Available:În stoc300
| Greutatea maximă a copilului | 22 kg |
| Amortizarea roții din față | da |
| Roți | poliuretan |
| Material tapițerie | textil |
| Amortizarea roții din spate | da |
| Pelerina pe picioare | da |
| Țara de producere | Italia |
| Dimensiune pliată | 48,5x25x7 cm |
| Greutate | 6.9 kg |
| Desen | geometria |
| Pliere cu o singură mână | da |
| Numar roti | 4 |
| Tip | pentru plimbare |
| Numar blocuri | 1 |
| Sistem de pliere | carte |
| Diametrul roți din față | 17 cm |
| Pozitia orizontala a spatarului | da |
| Diametrul roți din spate | 17 cm |
| Culoare | negru |
| Reglarea spătarului | da |
| Material șasiu | aluminiu |
| Centura de siguranta | da |
| Producător | Cam |
| Vîrsta | de la 0 la 48 luni |
| Cod EAN | 2600000098946, 8005549308329 |
| Roţi pivotante | da |
| Plasă contra țânțarilor | da |
Fără întrebări până acum.


