Carcasă Spacer SP-GC-BRIGHT
- Producator:
- Cod produs:86101
- Available:În stoc300
| Dimensiuni (WxHxD) | 435x192x330 mm |
| Placi de baza | ATX |
| Numar locase sloturi extensii | 7 |
| CPU cooler înălțime | 165 mm |
| Lungimea adaptorului video | 300 mm |
| Ventilatoare instalate | 4 |
| Tip carcasa | Middle Tower |
| Locuri pentru ventilatoare | 6 |
| Sursă de alimentare în set | nu |
| Culoare | negru |
| Filtru de praf | da |
| Garanție | 24 luni |
| Culoare iluminare din spate | RGB |
| Producător | Spacer |
| Panou lateral cu fereastra | da |
| Instalarea verticală a unei plăci video | nu |
| Cod EAN | 5949046607185 |
| Tip de iluminare din spate | RGB |
Fără întrebări până acum.




