Carcasă GameMax MoonLight FRGB White
- Producator:
- Cod produs:28837
- Available:În stoc300
| Dimensiuni (WxHxD) | 400x185x470 mm |
| Placi de baza | ATX , mATX , Mini-ITX |
| Material carcasă | otel , ABS |
| Număr locase 2,5" | 2 |
| Numar locase 3.5" interne | 2 |
| Numar locase sloturi extensii | 7 |
| CPU cooler înălțime | 160 mm |
| Lungimea adaptorului video | 380 mm |
| Ventilatoare instalate | 2 |
| Tip carcasa | Mini-Tower |
| Locuri pentru ventilatoare | 6 |
| Locuri pentru ventilatoare din spate | 1x120мм |
| Locuri pentru ventilatoare din față | 3x120мм |
| Locuri pentru ventilatoare de sus | 2х120мм |
| Culoare | negru |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | GameMax |
| Cod EAN | 6931858770927 |
| Tip de iluminare din spate | FRGB |
Fără întrebări până acum.


