Carcasă GameMax Brufen C1 Black
- Producator:
- Cod produs:135841
- Available:În stoc300
| Dimensiuni (WxHxD) | 461x210x436 mm |
| Placi de baza | ATX |
| Material carcasă | oțel |
| Număr locase 2,5" | 2 |
| Numar locase 3.5" interne | 2 |
| Numar locase sloturi extensii | 7 |
| Greutate | 5.85 kg |
| CPU cooler înălțime | 170 mm |
| Lungimea adaptorului video | 300 mm |
| Ventilatoare instalate | 4 |
| Tip carcasa | Midi-Tower |
| Locuri pentru ventilatoare | 8 |
| Locuri pentru ventilatoare din spate | 1x120мм |
| Locuri pentru fani de jos (text) | 2х120мм |
| Locuri pentru ventilatoare din față | 3x120мм |
| Sursă de alimentare în set | nu |
| Compartimentul pentru sursa de alimentare de jos | da |
| Locuri pentru ventilatoare de sus | 2x140мм / 2x120мм / |
| Culoare | negru |
| Filtru de praf | da |
| Garanție | 24 luni |
| Tragere de cabluri închisă | da |
| Culoare iluminare din spate | RGB |
| Producător | GameMax |
| Panou lateral cu fereastra | da |
| Cod EAN | 2009020022199, 6931858773096 |
| Tip de iluminare din spate | ARGB multi compatibility |
| Suportă răcire cu lichid | da |
Fără întrebări până acum.




