| Funcție | universala |
| Material carcasă | inox , sticlă |
| Diametru | 22 cm |
| Țara proprietar mărcii | Rusia |
| Dimensiuni | 22х22х8 cm |
| Greutate | 515 gr |
| Spălare în mașina de vase | da |
| Culoare | transparent |
| Producător | Kukmara |
Fără întrebări până acum.
Coșul este gol!
| Funcție | universala |
| Material carcasă | inox , sticlă |
| Diametru | 22 cm |
| Țara proprietar mărcii | Rusia |
| Dimensiuni | 22х22х8 cm |
| Greutate | 515 gr |
| Spălare în mașina de vase | da |
| Culoare | transparent |
| Producător | Kukmara |
Fără întrebări până acum.