Candelabru de perete Lampardi Ystad LP574-1W
- Producator:
- Cod produs:169402
- Available:În stoc300
| Serie | Ystad |
| Numărul de lămpi | 1 |
| Inălțime | 250 mm |
| Tip lampă | incandescență |
| Lăţime | 170 mm |
| Max. puterea lămpii | 60 W |
| Material plafon | metal |
| Tip patron | E27 |
| Culoare plafon | alb |
| Producător | Lampardi |
| Cod EAN | 8435628404268 |
Fără întrebări până acum.



