Candelabru de perete Lampardi Lino LP5037-L80W
- Producator:
- Cod produs:30991
- Available:În stoc300
| Diametru | 40 mm |
| Materialul carcasei | metal |
| Specificații | Producator: Spania |
| Serie | Lino |
| Numărul de lămpi | 1 |
| Inălțime | 800 mm |
| Tip lampă | SMD LED |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Max. puterea lămpii | 12 W |
| Material plafon | acril |
| Tip patron | lumina LED incorporata |
| Culoare plafon | alb |
| Culoarea carcasei | auriu |
| Producător | Lampardi |
Fără întrebări până acum.

