Candelabru de perete Cellini Bella CLN234-1W
- Producator:
- Cod produs:157985
- Available:În stoc300
| Diametru | 90 mm |
| Materialul carcasei | metal , sticlă |
| Specificații | Producator: Italia |
| Serie | Bella |
| Numărul de lămpi | 1 |
| Inălțime | 380 mm |
| Tip lampă | incandescență , economie de energie , LED |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Max. puterea lămpii | 40 W |
| Tip patron | E14 |
| Culoarea carcasei | crom , transparent |
| Producător | Cellini |
Fără întrebări până acum.



