| Dimensiuni | 450x200x180 mm |
| Mașini incluse | 1 |
| Greutate | 0.92 kg |
| Tip | camioane |
| Model | Mercedes |
| Material | plastic |
| Culoare | roșu |
| Vârstă | de la 3 ani |
| Producător | Lena |
| Cod EAN | 4006942835508 |
Fără întrebări până acum.
Coșul este gol!
| Dimensiuni | 450x200x180 mm |
| Mașini incluse | 1 |
| Greutate | 0.92 kg |
| Tip | camioane |
| Model | Mercedes |
| Material | plastic |
| Culoare | roșu |
| Vârstă | de la 3 ani |
| Producător | Lena |
| Cod EAN | 4006942835508 |
Fără întrebări până acum.