Camera IP Tp-link VIGI C400HP-4
- Producator:
- Cod produs:83852
- Available:În stoc300
| Dimensiunea matricei | 1/2.8 " |
| Tipul | dom |
| Greutatea | 195 g |
| Rezoluția senzor | 3 Mp |
| Unghi de înclinare verticală | 85 ° |
| Сomprimare video | H.265+ , H.264+ |
| Unghi de rotire orizontală | 360 ° |
| Dimensiuni | 123x123x83 mm |
| Rezoluția maximă | 2304x1296 |
| Unghi de vizionare (vertical) | 44.9 ° |
| Unghi de vizionare (orizontal) | 82.5 ° |
| Rata maximă a cadrelor | 30 fps |
| Distanță focală | 4 mm |
| Alimentare PoE | da |
| Mod de noapte | da |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Tp-Link |
| Cod EAN | 6935364072292 |
| Tip de matrice | CMOS |
Fără întrebări până acum.


