Camera IP Longse CMSAHTC200FEHW
- Producator:
- Cod produs:63746
- Available:În stoc300
| Dimensiunea matricei | 1/3 " |
| Tipul | dom |
| Greutatea | 800 g |
| Rezoluția senzor | 2 Mp |
| Сomprimare video | H.264 , H.264+ , H.265 , H.265+ , MJPEG |
| Unghi de rotire orizontală | 360 ° |
| Dimensiuni | 109х93 mm |
| Rezoluția maximă | 2592x1944 |
| Rata maximă a cadrelor | 25 fps |
| Distanță focală | 3.6 mm |
| Alimentare PoE | da |
| Mod de noapte | da |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Longse |
| Tip de matrice | CMOS |
Fără întrebări până acum.

