Cadița de duș Sanplast B-M/Space (645-290-0350-01)
- Producator:
- Cod produs:79478
- Available:În stoc300
| Forma | dreptunghiular |
| Inălțime | 30 mm |
| Tip | de sine stătător |
| Lungime | 1200 mm |
| Lăţime | 800 mm |
| Material | conglomerat |
| Culoare | alb |
| Producător | Sanplast |
Fără întrebări până acum.

