Cadița de duș Sanplast B/Free STB (615-040-1030-01)
- Producator:
- Cod produs:96820
- Available:În stoc300
| Diametrul orificiului de ieșire | 90 mm |
| Forma | pătrat |
| Inălțime | 155 mm |
| Adâncime | 50 mm |
| Lungime | 900 mm |
| Lăţime | 900 mm |
| Material | acril |
| Culoare | alb |
| Producător | Sanplast |
Fără întrebări până acum.


