Cadă de baie Shower Artmina 170x75 Hydromassage Standart
- Producator:
- Cod produs:109478
- Available:În stoc300
| Dimensiuni (LxLAxA) | 170х75 cm |
| Forma | dreptunghiulară |
| Tip | independentă |
| Lungime | 170 cm |
| Hidromasaj | da |
| Lăţime | 75 cm |
| Țara producătoare | Turcia |
| Material | acril |
| Culoare | alb |
| Producător | Shower |
| Varianta montaj | dreapta , stânga |
Fără întrebări până acum.

