Cadă de baie Roca Virginia 170x80 (A24T438000)
- Producator:
- Cod produs:21439
- Available:În stoc300
| Dimensiuni (LxLAxA) | 170х80х42 cm |
| Forma | ovală |
| Greutate | 31 kg |
| Tip | independentă |
| Lungime | 170 cm |
| Lăţime | 80 cm |
| Țara producătoare | Spania |
| Material | acril |
| Capacitate | 175 litri |
| Culoare | alb |
| Producător | Roca |
Fără întrebări până acum.


