Cadă de baie Polimat Classic 150x70 (S) (06052)
- Producator:
- Cod produs:173271
- Available:În stoc300
| Picioare | da |
| Altele | suport inclus |
| Dimensiuni (LxLAxA) | 150x70x54.5 cm |
| Forma | dreptunghiulară |
| Panou | nu |
| Mânere | nu |
| Tetiera | nu |
| Lungime | 150 cm |
| Hidromasaj | nu |
| Lăţime | 70 cm |
| Material | acril |
| Culoare | alb |
| Producător | Polimat |
| Cod EAN | 5907585472640 |
Fără întrebări până acum.


