Cadă de baie PAA Mambo Shaped Right hand (2410056)
- Producator:
- Cod produs:125443
- Available:În stoc300
| Dimensiuni (LxLAxA) | 165х98х64.5 cm |
| Forma | unghiular |
| Greutate | 45 kg |
| Tip | perete |
| Lungime | 165 cm |
| Lăţime | 98 cm |
| Material | acril |
| Capacitate | 220 litri |
| Culoare | alb |
| Producător | PAA |
| Varianta montaj | dreapta |
Fără întrebări până acum.


