Cadă de baie Manopera Set Adelaide 150x75
- Producator:
- Cod produs:146715
- Available:În stoc300
| Picioare | da |
| Altele | complectatia: masca frontala si picioruse |
| Dimensiuni (LxLAxA) | 150x75x59 cm |
| Forma | dreptunghiulară |
| Panou | da |
| Tip | perete |
| Lungime | 150 cm |
| Hidromasaj | nu |
| Lăţime | 75 cm |
| Material | acril |
| Capacitate | 190 litri |
| Culoare | alb |
| Producător | Manopera |
Fără întrebări până acum.



