Cadă de baie Ideal Standart Hotline 180x80 (K274801)
- Producator:
- Cod produs:156902
- Available:În stoc300
| Picioare | nu |
| Dimensiuni (LxLAxA) | 180x80x46.5 cm |
| Forma | dreptunghiulară |
| Panou | nu |
| Greutate | 23 kg |
| Tip | perete |
| Lungime | 180 cm |
| Lăţime | 80 cm |
| Țara producătoare | Germania |
| Material | acril |
| Capacitate | 295 litri |
| Culoare | alb |
| Producător | Ideal Standart |
| Cod EAN | 4015413057523 |
| Varianta montaj | incorporat |
Fără întrebări până acum.


