Cadă de baie Besco Viya 160x70 (WMD160V)
- Producator:
- Cod produs:79617
- Available:În stoc300
| Dimensiuni (LxLAxA) | 155x71x71 cm |
| Forma | ovală |
| Tip | independentă |
| Lungime | 155 cm |
| Lăţime | 71 cm |
| Țara producătoare | Polonia |
| Material | piatră artificială |
| Capacitate | 210 litri |
| Culoare | alb |
| Producător | Besco |
Fără întrebări până acum.


