Boxe Yamaha R-N402 Black
- Producator:
- Cod produs:151442
- Available:În stoc300
| Dimensiuni generale | 435x340x141 mm |
| Greutate | 7.3 kg |
| Putere totală (RMS) | 360 W |
| Tip Sistem | receptor |
| Raport semnal/zgomot > | 71 dB |
| Culoare | negru |
| Telecomandă | fără fir |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Yamaha |
| Răspuns în frecvenţă | 40 - 20000 Hz |
Fără întrebări până acum.

