Boxe Yamaha NS-SW700 Piano Black
- Producator:
- Cod produs:151435
- Available:În stoc300
| Putere subwoofer | 300 W |
| Greutate | 21 kg |
| Putere totală (RMS) | 300 W |
| Intrare lineara | da |
| Tip Sistem | subwoofer |
| Dimensiune subwoofer | 40.6x44.5x40.6 cm |
| Dimensiunile totale | 40.6x44.5x40.6 mm |
| Culoare | negru |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Yamaha |
Fără întrebări până acum.



