Boxe Yamaha NS-SW500 Black
- Producator:
- Cod produs:151436
- Available:În stoc300
| Putere subwoofer | 250 W |
| Greutate | 18.5 kg |
| Putere totală (RMS) | 250 W |
| Tip Sistem | subwoofer |
| Dimensiune subwoofer | 36.8 x 38 x 42 cm |
| Dimensiunile totale | 36.8 x 38 x 42 mm |
| Culoare | negru |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Yamaha |
Fără întrebări până acum.

