Boxe Yamaha NS-777 Piano Black
- Producator:
- Cod produs:135032
- Available:În stoc300
| Putere sateliti | 100 W |
| Material carcasă | MDF , plastic |
| Dimensiuni generale | 1100x390x276 mm |
| Greutate | 24 kg |
| Putere totală (RMS) | 250 W |
| Tip Sistem | 2.0 |
| Culoare | negru |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Yamaha |
| Răspuns în frecvenţă | 35-35000 Hz |
Fără întrebări până acum.


