Boxe Sven MS-301 Black
- Producator:
- Cod produs:133727
- Available:În stoc300
| Putere subwoofer | 20 W |
| Dimensiune sateliti (ÎxLxA) | 10.4x17.1x10.8 cm |
| Greutate | 3 kg |
| Putere totală (RMS) | 40 W |
| Tip Sistem | 2.1 |
| Dimensiune subwoofer | 15.9x27.2x24.5 cm |
| Culoare | negru |
| Telecomandă | fără fir |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Sven |
| Cod EAN | 6438162019853 |
| Răspuns în frecvenţă | 40 - 20000 Hz |
Fără întrebări până acum.


