| Putere sateliti | 2x3 W |
| Material carcasă | plastic |
| Ieşire căşti | da |
| Putere totală (RMS) | 6 W |
| Intrare lineara | da |
| Tip Sistem | 2.0 |
| Raport semnal/zgomot > | 85 dB |
| Culoare | negru |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Sven |
| Cod EAN | 6438162016302 |
| Răspuns în frecvenţă | 80-20000 Hz |
| Dimensiune boxe frontale | 87x200x105 cm |
Fără întrebări până acum.


