Boxe Esperanza Frevo (EGS105)
- Producator:
- Cod produs:80221
- Available:În stoc300
| Putere sateliti | 2x2.5 W |
| Material carcasă | plastic |
| Lungimea cablului | 1.2 m |
| Dimensiuni generale | 67x81x99 mm |
| Greutate | 380 kg |
| Putere totală (RMS) | 5 W |
| Intrare lineara | da |
| Tip Sistem | 2.0 |
| Reglarea nivelului | da |
| Culoare | negru |
| Garanție | 24 luni |
| Illuminarea | da |
| Producător | Esperanza |
| Numărul de difuzoare | 2 |
| Cod EAN | 5901299946442 |
| Răspuns în frecvenţă | 160 - 18000 Hz |
Fără întrebări până acum.

