Bide pentru pisoar Sanela Domino SLR 02D
- Producator:
- Cod produs:200663
- Available:În stoc300
| Inălțime | 25 cm |
| Tip | cadru |
| Adâncime | 3.5 cm |
| Lăţime | 62.5 cm |
| Țara producătoare | Cehia |
| Material | metal |
| Mod de gestionare | mecanic |
| Producător | Sanela |
| Metoda de montare | în perete capital |
Fără întrebări până acum.


