Bec smart Hama WLAN LED Lamp Retro E27 (176587)
- Producator:
- Cod produs:127765
- Available:În stoc300
| Clasa de protecție | 20 IP |
| Temperatura culorii | 2700-6500 °K |
| Tip LED | Filament |
| Fluxul luminos | 800 lm |
| Forma becului | rotund |
| Tip | LED |
| Tip de bază | E27 |
| Dimensiuni standard de | A60 |
| Indicele de redare a culorilor | ≥ 80 |
| Unghiul de iluminare | 360 ° |
| Tensiunea de alimentare | 220 V |
| Producător | Hama |
| Marimea | 60х108 mm |
| Puterea | 7 W |
| Coeficient de ondulare | 5 |
Fără întrebări până acum.

