Bec Gauss G95 E27 6W (4627123501854)
- Producator:
- Cod produs:144262
- Available:În stoc300
| Diametru | 95 mm |
| Clasa de protecție | 20 IP |
| Analog al unei lămpi cu incandescență | 60 W |
| Temperatura culorii | 2400 °K |
| Inălțime | 138 mm |
| Filament | da |
| Fluxul luminos | 550 lm |
| Forma becului | globe |
| Tip de bază | E27 |
| Cantitatea | 1 buc |
| Culoare | auriu |
| Unghiul de iluminare | 360 ° |
| Tensiunea de alimentare | 150 V, 265 V |
| Producător | Gauss |
| Puterea | 6 W |
| Coeficient de ondulare | 5 % |
| Cod EAN | 4627123501854 |
Fără întrebări până acum.

